31.08.2013 13:14

III Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE SKRY Bełchatów ;))

Witam wszystkie Ciachoczytelniczki ;)

Wakacje niestety szybko mijają, już od poniedziałku niektórzy pójdą do szkół... Jednak by umilić swym kibicom zakończenie tego pięknego czasu PGE Skra Bełchatów już po raz trzeci zorganizowała Ogólnopolski Zlot Kibiców. Od początku wakacji wiedziałam, że muszę tam być! Mimo przeciwności losu udało mi się tam dostać dzięki kuzynce (którą pozdrawiam serdecznie) :)

Razem z siostrą ruszyłyśmy więc w stronę Parku Olszewskich. Od godziny 17 trwały różne konkursy, w których udział brali najmłodsi i nieco starsi. Jedną z gwiazd Zlotu był mały Bartuś, który na każde zadawane mu pytanie odpowiadał "JA", a ubrany był w piękny kostium pszczółki :)

W trakcie konkursów odbyła się prezentacja drużyny Polonia Londyn, z którą to Skra współpracuje, a dzisiaj o godz. 18 obie drużyny rozegrają sparingowy mecz.

Do godziny 19 trwały konkursy. W jednym z nich (śpiewanie oficjalnego hymnu Skry Bełchatów) pomagała Marta Ławska - bełchatowianka, uczestniczka programu X Factor.

Następnie odbył się jej występ.

Przed godziną 20:00 na scenie zagościł Zespół Pectus.

Mimo, iż nie jestem jakąś fanką tego zespołu, koncert bardzo mi się podobał, a kilku piosenek będę słuchała częściej ;)

Po koncercie odbyła się prezentacja drużyny Młodej Ligi

O godzinie 21:00 rozpoczęła się oficjalna prezentacja drużyny PGE SKRA Bełchatów :)

Na Zlocie niestety nie pojawili się: Andrzej Wrona, Wojciech Włodarczyk, Paweł Zatorski, Samuel Tuia oraz Aleksa Brdović, ponieważ zostali powołani do reprezentowania swoich drużyn narodowych.

Kibice jednak mogli zobaczyć krótkie video od Andrzeja, Wojtka i Pawła.

O kilka słów został poproszony kapitan drużyny - Mariusz Wlazły...

...a także nasz nowy trener - Miguel Falasca, który niestety nie mówił "po polsku" :)

Jedną z ciekawszych wiadomości jest to, że firma PGE przedłużyła kontrakt ze Skrą o kolejne 3 lata!

"Mamy sponsora..." :)

Po przedstawieniu drużyny, na scenę zostali zaproszeni wychowankowie Skry, którzy zdobyli ostanio 3 medale dużych imprez (m.in. Srebro Mistrzostw Europy Kadetów i Brąz Mistrzostw Świata Kadetów)

Następnie do zawodników dołączył Klub Kibica Skry Bełchatów i Polonii Londyn, oraz Prezesi, a fotografowie zaczęli robić im zdjęcia :)

Karol Kłos chciał mieć zdjęcie wszystkich kibiców :)

A ich ilość najlepiej ukazuje zdjęcie zrobione przez Facundo Conte

Po prezentacji zawodnicy powędrowali do namiotu, a tam można było zdobyć ich autograf i zrobić sobie zdjęcie. W namiocie byli: Karol Kłos, Daniel Pliński, Facundo Conte, Nicolas Uriarte, Maciej Muzaj, Jędrzej Maćkowiak, Stephane Antiga i Mariusz Wlazły.

Nie czekając długo, udało mi się dostać do namiotu. Mi osobiście najbardziej zależało na zdjęciu z Facundo i udało się :)

Argentyńczycy to przemili ludzie! :)

I tak właśnie wyglądał cały Zlot moim okiem. Wiem, że jakość zdjęć nie powala, ale pamiątka jest ;)

Czytaj więcej na blogu cherrygirl.

Zobacz także