Masz już blog? Dodaj wpis po zalogowaniu.

Załóż swojego bloga

03.07.2013 14:59

Słyszałyście o rozbieranej sesji Agnieszki Radwańskiej?

Zdjęcia krakowianki znajdą się w specjalnym numerze magazynu, który zapowiedziano na 12 lipca. Obok Radwańskiej wystąpi jeszcze 20 innych gwiazd sportu. Znana z konserwatywnych poglądów Polka w końcu zdecydowała się na rozbieraną sesję. Celem wydania specjalnego "The Body Issue" jest promocja sportu i zdrowego stylu życia.

Agnieszka Radwańska po zwycięskim pojedynku z Aną Ivanovic podczas French Tennis Open

 

 

Decyzja tenisistki wywołała burzę w sieci, części kibiców podoba się decyzja Radwańskiej, ale są też i tacy, którzy ją potępiają. Ostro o sesji polskiej tenisistki na łamach "Super Expressu" wypowiedział się ksiądz Marek Dziewiecki.

- Osobiście jest mi bardzo przykro, gdy ktoś deklarujący się po stronie Jezusa, jednocześnie poddaje się mentalności tych, którzy traktują człowieka jak rzecz do oglądania, a nie osobę, dziecko Boże zasługujące na szacunek i miłość i postępujące w sposób właściwy swojej godności. (...) Jeśli pani Agnieszka Radwańska spotka mężczyznę, który potrafi wiernie kochać i założy szczęśliwą rodzinę, wychowując dzieci w duchu katolickim, czyli zgodnie z Ewangelią miłości i błogosławionej czystości, to sesję zdjęciową, na którą się zdecydowała, będzie chyba chciała ukryć przed bliskimi - wyznał ksiądz, który jeszcze nawet nie miał okazji zobaczyć efektów sesji, w której brała udział Radwańska. Przypominamy, że numer magazynu ze zdjęciami Polki ma się pojawić dopiero 12 lipca...

- Błądzenie jest rzeczą ludzką, lecz kryterium dojrzałości jest mądra reakcja na błędy z przeszłości. Mam nadzieję, że p. Agnieszka Radwańska powie kiedyś, że tego typu sesja zdjęciowa była błędem - kapłan skwitował swoją wypowiedź.

Uważacie, że Agnieszka Radwańska podjęła złą decyzję?

Czytaj więcej na blogu my addiction.

Zobacz także

Komentarze (9)

 • culess

  Oceniono 3 razy 3

  słyszałam o tym, czytałam na pudelku :D niech robi co chce :) btw..Jerzy a ty kiedy? ;D

 • soviaczka

  Oceniono 1 raz 1

  Ale dla słusznego celu aby promować zdrowy styl życia itd. A co księdza obchodzi życie Radwańskiej?

 • torresija

  Oceniono 1 raz 1

  a co księży to obchodzi?robi to co chce,to jej wybór,a innym nic do tego.

 • blaugball

  Oceniono 1 raz 1

  Jak zawsze jakiś ksiądz musi skrytykwoać. Jak chce, to niech tak robi. Każdy sam wie najlepiej, co dla niego będzie dobre. ; D

 • cherryfille

  0

  Jej życie, jej decyzje. Poza tym nikt jeszcze tej sesji nie widział, więc po co robią sensację.

 • ikesiowa

  0

  Jak zwykle jakiś duchowny musi się wypowiedzieć... Ma prawo mu się nie podobać co ona robi, ale to jej życie i nie powinien jej krytykować, zwłaszcza publicznie. Z pewnością jest pełno ważniejszych spraw którymi mógłby się zająć niż interesować się życiem Agi.

 • blauga

  0

  To jej życie i chyba ona najlepiej wie co robi. Po co osądzać czyjąś decyzje mam wrażenie, że w naszym kraju ktoś zawsze znajdzie powód żeby kogoś krytykować i negować jego wybory.

 • enejti

  0

  Bardzo fajnie, jestem ciekawa efektów. Zwłaszcza, że zdjęcia w tym magazynie prawie zawsze robią ogromne wrażenie :D

 • barecelissima

  0

  to tylko jej decyzja i nikomu tego osądzać a już zwłaszcza krytykować jak ten księżulek... chciała to zrobiła sesję zwłaszcza że w słusznej sprawie a nie dla rozgłosu...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Blogi znajomych addictedtoyou