Inne sporty

Tak wygląda nowy trener Agnieszki Radwańskiej

rybka
27.01.2012 15:44
A A A Drukuj
  • Borna Bikic zanim został trenerem Agnieszki Radwańskiej, pracował z Jeleną Dokić
  • BORNA BIKIĆ
  • BORNA BIKIĆ
  • BORNA BIKIĆ
  • BORNA BIKIĆ
Ale uważajcie, to playboy i hochsztapler. Albo geniusz, który uratował karierę Jeleny Dokić. Zdania są podzielone.

Żeby nie było, naprostujmy od razu kilka niecnych podejrzeń: trenerem Radwańskiej interesujemy się, bo dobro Isi leży nam na sercu, i każdy, kto choć sporadycznie przegląda nasze łamy, wie, że darzymy naszą rakietkę uczuciem czystym, platonicznym i głębokim.

A że jej nowy trener ma plecy godne Nadala i etykietkę playboya to już nie nasza wina. Zresztą, życzymy jej przecież jak najlepiej i chcemy, żeby miała ładnie w życiu.

A teraz do rzeczy: Borna Bokić jest nowym trenerem Agnieszki Radwańskiej, który zastąpił na tym stanowisku Tomasza Wiktorowskiego, z którym Aga prowizorycznie związała się po burzliwym "rozwodzie" z tatą. Pan Borna od początku sezonu zajmuje się młodszą z sióstr Radwańskich - Ulą - najjaśniejszą gwiazdą w jego CV jest Jelena Dokić - półfinalistka Wibledonu z 2000 roku.

Jak pisze Sport.pl Borna Bokić unika mediów (tak, tak, wyszukiwarka zdjęć Googla, ku naszej rozpaczy, rozkłada bezradnie ręce) a jego metody owiane są tajemnicą. Najgorsze jest jednak to, że Chorwat nie może pochwalić się wielkimi osiągnięciami, poza wprowadzeniem Dokić z powrotem do pierwszej setki WTA po katastrofalnym załamaniu kariery australijskiej tenisistki.

Bikić w tenisa gra - zdaniem chorwackich gazet - na poziomie półamatorskim, a do teamu JelEny sprowadził go młodszy brat - ówczesny chłopak tenisistki, co zapoczątkowało trwającą kilka lat niezdrową ekscytację mediów trójkątem Jelena - Borna - Ojciec Jeleny, w którym ta ostatnia strona nie szczędziła najgorszych oskarżeń tej pierwszej. Bikić miał być według Dokicia seniora hochsztaplerem, playboyem, dealerem narkotyków i sekciarzem niemalże, rujnującym karierę Jeleny i dbającym tylko o własne finanse.

Właśnie owa etykietka playboya jest tym, co w osobie pana Bikicia martwi nas najbardziej. I opowieści ojca Jeleny Dokić, który twierdził, że Chorwat robił jej "pranie mózgu". Inna sprawa, że pan Damir Dokić był specjalistą od teorii spiskowych, a niektóre z nas pamiętają jeszcze słynną aferę z granatem w ambasadzie Australii w Belgradzie... No, ale nie miało być o ojcu Jeleny, a o Tożsamości Borna Borny.

No więc zdania australijskich i chorwackich gazet na jego temat są podzielone. W 2006 roku Dean Sincović z "Nacionala" pisał o nim i jego bracie, że są:

oszustami i playboyami, którzy marnują kariery tenisistkom i wykorzystują je finansowo, ograniczają dostęp mediów do tenisistek, izolują je od świata i zabezpieczają swoje interesy finansowe.


Aaaa, to teraz zaczęłyśmy się naprawdę bać o naszą Isię. Mocna psychika nie należy do jej największych atutów, ale jeżeli pan Borna zrobi jej jakąś krzywdę, to...

gif

...na razie poprowadzi szóstą (tak, tak, po AO już szóstą!) rakietę świata na turniejach w Dubaju i Dausze, potem zobaczymy. No a klatę rzeczywiście, fajną  ma.

Zobacz więcej na temat:

Podziel się

  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    1 głos

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (18)

  • pauleeen

    0

    Mam nadzieję, że będzie im się jednak dobrze razem współpracować ;)

  • marvandi

    Oceniono 2 razy 2

    On wygląda, jak młodsza wersja mojego taty. No bez jaj! Jest bardzo podobny!
    A on niech lepiej naszą Isię poprowadzi na 1 miejsce w rankingu, bo co prawda Wozniacki już tam nie ma, ale krzykaczek (Azarenka, Sharapova i Kvitova za te okrzyki po wygranych punktach, gemach) też nie chcę na tym miejscu.

  • aianna

    0

    Jak okaże się dla niej dobrym trenerem,to czemu nie.

  • guziczek.

    0

    Isia chyba wie z kim ma pracować,więc skoro ten 'playboy' ma jej pomóc to niech pomaga :)

  • ditsik

    Oceniono 1 raz 1

    plecy godne Nadala? BWAAAAAAAAHAHAHHAAAAAAAAAA no proszę, litości!!!

    osobiście wolę Tomka Wiktorowskiego.

  • thespecialaga

    0

    niby wszystko fajnie, pięknie, niby ma kaloryfer ale jednocześnie "lekki brzuszek" też :) nie najgorszy!

  • rzezucha

    0

    Jeśli współpraca tego pana z Agnieszką przyniesie korzyści, to będzie OK :) a zobaczymy co będzie

  • nika18

    Oceniono 4 razy 4

    Ale przyznajcie same dziewczyny jest za co złapać . :)

  • karolaina

    0

    Faktycznie wygląda na takie playboya, ale jak to mówią nie oceniaj książki po okładce ... Isia chyba wie co robi, pożyjemy zobaczymy czy ten pan jej pomoże czy zaszkodzi :)

  • hohi

    0

    No to się trochę przestraszyłam.. Ale taka tenisistka jak Isia chyba wie co robi i z kim chce pracować, także musimy jej zaufać.. A panu przyjrzymy się dokładnie w kolejnym szlemie :)

  • wirtualka4

    0

    Na razie nie możemy go oceniać jeśli pomoże Agnieszce to dobrze poczekamy zobaczymy co będzie:)

  • esmeralda

    Oceniono 3 razy 3

    hm, trochę nieciekawie. chociaż rzeczywiście jest na czym oko zawiesić.

    • nika18

      Oceniono 1 raz 1

      @esmeralda
      za co złapać także :) tyłeczek marzenie:P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX