11 okolczykowanych ciach

04.06.2010 11:22
A A A

Beż żadnych przedrostków  ''naj''. Możecie traktować to jako tekst przeglądowy z delikatnie jednak postawioną tezą: mężczyźni powinni trzymać się  z dala od kolczyków.

 

 

11. Adam Małysz

 

 

Przyznajcie się: jaka była Wasza pierwsza myśl na rzucone hasło ''sportowcy z kolczykiem''? No właśnie. Ojca założyciela polskiego kolczyka najzwyczajniej nie mogło tu zabraknąć.

 

10. Janne Ahonen

 


 

Nie żeby kolczyk w świecie skoków narciarskich był czymś nowym. Krótki romans z przebitym uchem miał też swego czasu Janne Ahonen. To nie były dobre czasy.

 


9. Abel Xavier

 

 

W niektórych przypadkach to jednak nie kolczyk a jego brak można by uznać za ekstrawagancję. I co tam jeden kolczyk, jak można mieć dwadzieścia.

 

8. Jermain Jenas

 

 

Kolczyki w uchu zyskały sobie zaskakującą  popularność wśród piłkarzy, mimo że zgodnie z przepisami gry dla bezpieczeństwa samych zawodników i ich otoczenia, powinny być  zasłonięte podczas meczu. Co w efekcie jest zdecydowanie dalekie jest do highlightów estetycznych.

 


7. David Beckham

 

 

Młodzi piłkarze mają zresztą  godny obiekt inspiracji i naśladownictwa.


6. Cristiano Ronaldo

 

 

Chociaż i tak raczej w tym momencie najsłynniejsze kolczyki piłki nożnej nalezą do naszej Kryśki kochanej. W tym wypadku akurat idealnie wpisują się w całościową  stylistykę.

 

5. Lewis Hamilton

 

 

Kolczyki naturszczyka i żółtodzióba w tym zaszczytnym biżuteryjnym gronie, po części inspiracji do samego tekstu, wyjątkowo po oczach nie rażą. Co więcej - niektóre z nas same by śmiało takie założyły. Jeden szkopulik: my jesteśmy kobietami.

 

4. Jeremy Wariner

 

 

O tym, że co jedno przebite ucho to nie dwa, doskonale wie również amerykański lekkoatleta. Tylko co z tego.


3. Adrian Schultheiss

 

 

Pomyślcie teraz o dyscyplinie sportowej, która najmniej kojarzy Wam się z mężczyznami w kolczykach. Jeśli jest to łyżwiarstwo figurowe, to niech miłą czy niemiłą, jak kto woli, niespodzianką będzie postać szwedzkiego łyżwiarza.

 

2. Slaven Bilic

 

 

Bywają jednak tacy mężczyźni, którym kolczyk ani żadna inna rzecz, która ich jest, nie jest w stanie zaszkodzić. A być może nawet dodają jeszcze więcej charyzmy i animuszu. Być może.


1. Janko Tipsarevic

 

 

Wniosek ogólny nasuwa się  jeden: mężczyźni, nie noście kolczyków. A jeśli już koniecznie to we brwi.

 

ruby blue

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (42)
Zaloguj się
 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Ogólnie to mi kolczyki u facetów nie przeszkadzają ;) Najlepszy jest oczywiście Cristiano.Iza nie wiem o co loto on jest po prostu boski <3 I sama jesteś ciota To jest ciachowy mistrz piłki nożnej i tyle.Umie grać i jest najlepszy .....

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Nie lubię kolczyków u facetów, u mnie taki jest zdyskwalifikowany. Kolczyki są tylko dla pedziów i kobiet, a nie dla prawdziwych mężczyzn. Nie pokazujcie więcej takich obleśnych zdjęć. :/

 • avatar

  Gość: Gość

  0

  nie wszyscy z tego rankingu to ciacha mówiąc szczerze (bynajmniej dla mnie), ale znajdą się mega ciacha: Slaven Bilic, David Beckham, Janko Tipsarevic, Jeremy Wariner, Jermain Jenas, Lewis Hamilton i oczywiście przeboski Cristiano Ronaldo .;DD

 • avatar

  Gość: Gość

  0

  zapomnieliscie o najwazniejszym, Andreasie Goldbergerze

 • avatar

  Gość: Gość

  0

  mi tam nie przeszkadzaja...:) Cris :***muuuaahhh

 • avatar

  Gość: Gość

  0

  Jussi Hautamaeki & Robert Kranjec też mają kolczyk w brwi;p Sweet ;*

 • avatar

  Gość: Gość

  0

  Slaven <3

 • avatar

  Gość: Gość

  0

  biorac pod uwage, Adrian Schultheiss kolczyka w wardze ma tam gzie ja.. potraktowac moznaby to za gejowskie.. ;d ;p

 • avatar

  Gość: Gość

  0

  Timo Glock i jego kolczyk w młodości... to było coś! (nie licząc reszty kierowców...)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX