Bóg istnieje i zsyła nam nowe reklamy Nutelli

rybka
18.10.2011 13:02
A A A
Mats Hummels

Mats Hummels (youtube.com)

Cześć. Nazywam się redaktorka rybka i pozdrawiam Was z nieba, w którym obecnie przebywam. Manuel Neuer, Mats Hummels i Benio Hoewdes też tu są i też Was pozdrawiają. Chyba nie chcę wracać na ziemię.

Nie chcę wracać na ziemię,  bo jest piękny, słoneczny poranek, w oddali słychać śpiew ptaków a Manuel Neuer mówi sentencjonalnym tonem, że "w życiu są ważniejsze sprawy niż futbol". Potem Benedikt Hoewdes wyrywa mnie na swoje ornitologiczne zdolności, Mats Hummels robi pełne zrozumienia miny, a na końcu okazuje się, że "Schwalbe" czyli jaskółka jest chyba najpiękniejszym słowem świata.

Czyż to nie są oskarowe kreacje? Egzystencjalnie skonfudowany Manu, epikurejski Hummels, i to "ach, Jungs...". Czyż to nie jest najpiękniejsze "ach" a historii kina światowego? Sorry Frodo, ale twoje "oh, Sam" wymięka.

Słodko? Jeśli to było słodkie, to zapnijcie pasy dziewczęta i lepiej przygotujcie się na najdłuższe i najgłębsze "aawwwww" w Waszym życiu. Oto bowiem dzień otwarty w reprezentacji Niemiec, Mats, Benio i Denis Aogo oczekują na swoich małych fanów czyli mnie, tymczasem gdzie oni są?

 

Jezus Maria, przecież ja byłam niegrzeczna, naśmiewałam się z fryzury Fabregasa, liczyłam Torresowi wartość każdego gola, robiłam stonkom przeszczep mózgu i paliłam papierosy za szkołą, za co, za co spotyka mnie tyle dobra?

Serio? To się dzieje naprawdę? Manuel Neuer w otoczeniu gromadki dzieci, którym smaruje chleb nutellą - czuję się jak Werter, który pierwszy raz zobaczył Lottę (ona wtedy też robiła kanapki jakimś dzieciom, o ile dobrze pamiętam)... A wiecie co jest najlepsze? Że to nie wszystko, bo jest jeszcze "making of"...

No dobra, to skoro i tak już jestem w niebie... to mogę też wystąpić w reklamie nutelli? Mogę, mogę? Z Matsem, no jasne, że z Matsem:

 

Eeeee, nie,nigdy bym nie ubrała takich krótkich spodenek. I w dodatku żółtych.

rybka

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (27)
Zaloguj się
 • avatar

  justinerico

  Oceniono 6 razy 6

  Ha! Akurat dzisiaj zaopatrzyłam się w Nutellę, więc spokojnie mogę przejrzeć te reklamy, a potem udać się do kuchni po tą słodką przekąskę :P Hahaha ^^ w tej pierwszej mają miny filozofów O.o zresztą jak widać w późniejszym filmiku, ich również to rozśmieszyło :D Ale szczerze mówiąc, to są najlepsze reklamy Nutelii jakie widziałam. I sama nie wiem co jest słodsze, Nutella, czy oni :D

 • avatar

  ola_7

  Oceniono 5 razy 5

  Matsssssssssssssss! o matulo! padam! i napisze to po raz milion setny, ale miałam go koło siebie na ułamki sekundy i nadal w to nie wierzę. :O

 • avatar
 • avatar
 • avatar

  czerwona_furia

  Oceniono 3 razy 3

  Mats Mats Maaats!!!nie wiem,jak Niemcy robią te reklamy,ale jestem dozgonnie wdzięczna.o piękno, którego lepiej nie da się uchwycić.ich reklamy nutelli są epickie jak sesje z GQ!marzę o takich w Polsce...a nie o dziecku biegającym za psem;/

 • avatar

  pauleeen

  Oceniono 3 razy 3

  Ja chcę takie reklamy w Polsce!!!
  Manuel <33

 • avatar

  bojanneymar

  Oceniono 2 razy 2

  Te reklamy są Boskie ! ! : **
  Dlaczego nie puszczają ich w Polsce ? ! ?
  Telewizja z takimi reklamami , to telewizja moich marzeń ! ^^ :D

 • avatar

  ander

  Oceniono 1 raz 1

  jak oni znaleźli Niemców w reprezentacji? xd

 • avatar

  07zielona

  Oceniono 1 raz 1

  Nutella jest spoko xD
  6 lat nauki niemieckiego, na koniec 4 a zrozumiałam jedno wielkie nic

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX