14 ciach, którym lepiej z zarostem

rybka
30.11.2011 18:50
A A A

internet

gerard pique

Obrońca Barcelony wydaje się być kolejnym przykładem policzków, które zostały stworzone do zarostu. O tym, że kiedyś go nie miał, wolałybyśmy jak najszybciej zapomnieć:

gerard pique

Auć. Tak, jest zdecydowanie lepiej...

gerard pique

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (66)
Zaloguj się
 • avatar

  anastassia

  Oceniono 7 razy 7

  O mamusiu! *.* Xabi z brodą to po prostu chodzącą idealność, perfekcyjnie ze sobą współgrająca całość :) Jak dla mnie nie ma nic piękniejszego (:

 • avatar

  justinerico

  Oceniono 6 razy 6

  "....ale jeśli ktoś może wyglądać lepiej niż Xabi Alonso, to może być to tylko Xabi Alonso z brodą." - Amen. Nie mam nic do dodania :)

  Zdecydowanie wolę Ikera bez brody, a Juana Matę z lekkim zarostem ;)

 • avatar

  beesiak

  Oceniono 8 razy 6

  Cóż, mnie bardzo gnębiło i męczyło to, że nie mogłam sobie wyobrazić Marcina Możdżonka bez brody, a on uparcie bronił się rękami i nogami przed pokazaniem tego światu, więc pewnego pięknego dnia usiadłam nad Photoshopem i się trochę pobawiłam. Tak, wiem, przemawia przeze mnie desperacja :)
  Xabi Alonso z brodą, Xabi Alonso bez brody, Xabi Alonso w koszulce, Xabi Alonso w garniturze - myślę, że przykład Pana Idealnego nawet nie podlega żadnej dyskusji. Jego przykład powinien być raczej rozpatrywany w zestawieniu "1 Ciacho, któremu idealnie we wszystkim". Tak.
  Ale takie zestawienie też mi pasuje :) Tyle Ciach... No i Jaime o sobie przypomniał, i Becks, i Grzesiu Łomacz, który wcale nie znowu tak dawno miał gładkie policzki... :)

 • avatar

  joana_x

  Oceniono 4 razy 4

  Jeżeli ktoś ma wątpliwości co do perfekcji Xabiego (naprawdę jest ktoś taki na tym świecie??) to zachęcam do obejrzenia tego filmiku z planu świątecznej reklamy jakiegoś produktu. Ja dopiero teraz się podniosłam... ten uśmiech, te spojrzenia... Zresztą same zobaczcie
  www.youtube.com/watch?v=nXKvxWWd3Ds
  piękny, epicki, cudowny, idealny Xabi<3

 • avatar

  hollyd0lly

  Oceniono 4 razy 4

  Iker i jego wąsy... Wrr! Słodko i uroczo jest kiedy możemy się na niego gniewać za zapuszczanie bujnego owłosienia i rozmyślać nad tą kwestią... Z zarostem czy bez i tak jest świetny.

 • avatar

  cukierek_

  Oceniono 3 razy 3

  Piquś bez brody wygląda jak mały, grzeczny chłopiec.

 • avatar

  joana_x

  Oceniono 3 razy 3

  Mr Perfect... Jak to Mr Perfect - zawsze wygląda idealnie. Absolutnie i boleśnie idealnie... Z brodą, bez brody, w ubraniu, bez ubrania... Xabi wygrywa we wszystkich kategoriach, jest po prostu poza konkurencją<3
  A gdzie jest Villuś ze swoją nieodzownym przecinkiem?? I fajnie, że Becks zawitał ponownie na Ciachach:) to chyba moja pierwsza piłkarska miłość:)

 • avatar
 • avatar

  thespecialaga

  Oceniono 2 razy 2

  każdy facet powinien mieć taki zarost, zawsze dodaje on męskości i uroku. Z resztą w tym rankingu każdy z nich wygląda obłędnie!
  ahh, a co do Mr. Perfect, ostatnio w pociągu usiadłam koło kolesia, tak bardzo podobnego do niego, że aż mi dech zaparło. I tak mu dobrze z oczu patrzyło. I nawet mi wrzucił plecak na górę, a następnie go ściągnął... młodsza wersja Xaviego!! :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX